Opinie i ekspertyzy mykologiczne

Opinie i ekspertyzy mykologiczne z MykoSystem

Opinie oraz ekspertyzy mikologiczne muszą być przeprowadzane w odpowiedni sposób. Od wyniku zależy to, jakie prace budowlane zostaną podjęte i oraz w jaki sposób przygotuje się do nich budynek. Nasza firma to 30 lat doświadczenia. Mamy nie tylko wiedzę, ale także tysiące zadowolonych klientów! Wykonywaliśmy profesjonalne ekspertyzy między innymi w takich miastach jak: Gdańsk, Toruń, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz. Działamy w całej Polsce. Co to jest

ekspertyza mykologiczna i kiedy należy ją zrobić?

Ekspertyza mykologiczna zawiera w sobie szczegółowy i dokładny opis stanu danego obiektu budowlanego. W nim są także zawarte informacje o środowisku obiektu i jego wpływie na materiały (wilgoć, temperatura). Ekspertyza to także zdjęcia prezentujące przedstawione w ekspertyzie twierdzenia. Ważne jest to, aby ekspertyza udzielała odpowiedzi na pytania związane z potencjalnymi zagrożeniami, stanem budynku oraz pracami, jakie należy wykonać, aby budynek wciąż mógł bezpiecznie stać w danym miejscu. Ekspertyzę warto wykonać właśnie w przypadku zabytków budowlanych, ustalenia przyczyn zagrożeń, weryfikacja grzybów, gryzoni, pleśni i innych. Ekspertyza to profesjonalna dokumentacja, która wykazuje materiały, z jakich powstał budynek oraz zagrożenia i tak zwane „słabe punkty”.

Opinia mykologiczna i kiedy należy ją zrobić?

Opinia mykologiczna to rzetelny opis stanu budynku. Dzięki niej można podjąć konkretne działania w zakresie odgrzybiania, remontu, czy nawet renowacji konkretnej budowli. Nasza firma tworzy profesjonalne i rzetelne opinie od lat, dlatego też nasi klienci mogą po jej otrzymaniu dobrać najlepszą metodę oraz znają ryzyko biologiczne. Opinia mykologiczna jest nierzadko ważnym dokumentem podczas rozpraw sądowych. Stanowi ona przede wszystkim określenie stanu oraz zalecenia dotyczące konkretnego budynku, może nim być zawilgocony dom, pomieszczenie gospodarcze, archiwum, szkoły i inne publiczne placówki, ale również zabytek budowlany. Opinię mykologiczną należy wykonać przed remontem lub odbudową budynku, po zaobserwowaniu niepokojących śladów na ścianach/innych elementach budynku, przy zauważeniu zacieków, grzyba, poczuciu nieprzyjemnego zapachu. To tylko niektóre z sytuacji, kiedy warto zamówić opinię mykologiczną. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!”

Aktualnie prowadzone prace

W tej chwili prowadzimy prace na terenie Koszalina Malborka oraz Płocka. Proszę pamiętać, że działamy na terenie całego kraju. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu przeprowadzenia ekspertyzy lub opinii mykologicznej.

Działamy w całej Polsce

Galeria

Potrzebujesz opiniiekspertyzy mykologicznej?

Jesteśmy w kontakcie

Masz pytania?

Jeżeli jakieś wątpliwości lub pytanie dotyczące naszych usług to zapraszamy do kontaktu. W tym celu możesz skorzystać z formularza kontaktowego, wysłać maila lub po prostu zadzwonić do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com